TADY JE JAK zhubnout, když SPÍTE, aplikujte tyto triky již dnes večer: Ženy přísahají, že to funguje

Správné osvětlení v ložnici, správné druhy cvičení před spaním a dokonce i oblečení, ve kterém spíte – to vše může pomoci těm, kteří chtějí zůstat ve formě.

Níže se podívejte na 5 vědecky ověřených způsobů, jak zůstat ve formě, i když v noci odpočíváte na svém měkkém polštáři.

  1. Spaní s méně oblečením

Když spíte s méně oblečením, získáte určité zdravotní výhody, z nichž jedním je pomoc při hubnutí. Vědci naznačují, že udržování nižší tělesné teploty během spánku zrychluje metabolismus vašeho těla.

Hnědý tuk při spalování kalorií produkuje teplo, což zrychluje váš metabolismus po celý den, což vám pomůže zhubnout. Spánek bez oblečení také zlepšuje krevní oběh a je dobrý pro vaše srdce a svaly.

  1. Dostatek spánku

Dr. Richard K. Bogan, výzkumník spánku, řekl, že samotný spánkový plán nám může pomoci zhubnout. „Spánek je nezbytný pro normální fungování tělesných hormonů a imunitního systému. Spánkový nebo ospalý mozek je hladový mozek,“ řekl. „Špatný spánek vede k přibírání na váze.“

  1. Správné cvičení

Více svalové hmoty vám pomůže spálit více kalorií, i když spíte. Každodenní cvičení, zejména silový, vám může pomoci shodit pár kilo. Zkuste cvičit pár hodin před spaním.

Pokračování na další straně