SVĚDÍ VÁS „TAM DOLE“ A CÍTÍTE NEPŘÍJEMNÝ ZÁPACH: Gynekolog zjistil, co se děje

Poševní infekce jsou jedním z nejčastějších důvodů, proč ženy navštěvují gynekologa, ale mykózy lze léčit a úspěšně léčit doma přírodními prostředky.

TRVALA VAŠE MENSTRUACE POUZE DVA NEBO TŘI DNY? Gynekolog varuje, TO BY MĚLA VĚDĚT KAŽDÁ ŽENA!

Než začneme s tipy, jak se zbavit svědění a pálení, podělíme se s vámi o příběh Claire Baumhauer (45) z Austrálie, které lékaři téměř 20 let tvrdili, že má infekci, i když ve skutečnosti bylo něco velmi nebezpečného.

  • Protože jsou v médiích neustále inzerovány některé krémy proti svědění a vaginální gely, věřila jsem, že moje intimní problémy jsou běžné, takže jsem se nebála – říká pro parenting.au.

Až když, jak sama říká, v roce 2016 cítila, že jsou stížnosti neúnosné, a začala znovu hledat diagnózu, narazila na lékaře, který zjistil, co jí je. Byla to rakovina vulvy.

Claire bylo pouhých 12 let, když jí byla diagnostikována lichenová skleróza, kožní onemocnění, které postihuje především dospělé ženy a nejčastěji se vyskytuje v oblasti pochvy a konečníku. Nejčastějšími příznaky jsou svědění, pálení a bolest v postižených oblastech.

Toto onemocnění se po léčbě často vrací a zanechává bílé stopy na kůži.

Jak Claire vysvětlila lékaři, který zjistil, že trpí rakovinou vulvy, tato neustálá poškození kůže v kombinaci s hyperaktivním imunitním systémem nebo hormonální nerovnováhou vedla k diagnóze rakoviny.

Claire dnes bojuje s rakovinou a snaží se prostřednictvím internetu upozornit ženy, aby tyto a podobné příznaky nepřehlížely, ale cokoliv neobvyklého hlásily lékaři a nevzdávaly se, dokud nezjistí diagnózu.

V případě, že lékaři potvrdí, že se skutečně jedná o plísňovou infekci a že vás kvůli tomu svědí, zkuste problém vyřešit těmito přírodními prostředky, píše „Net.hr“.

Čaje

Rozmarýnový čaj je účinný proti svědění a pálení způsobené houbovou infekcí. Lze jej použít i jako prostředek každodenní intimní péče. Pokud trpíte kvasinkovou infekcí, měli byste vypít jeden až čtyři šálky tohoto čaje denně.

Pro boj s kvasinkovou infekcí pijte neslazený borůvkový džus několikrát denně. Můžete také pít tablety s extraktem z brusinek nebo jíst sušené borůvky a výsledky se brzy dostaví.

Pokračování na další straně

1
2