Sváteční sova přináší radu o opatrnosti a dopis! Vyberte si a uvidíte co!

Sova byla vždy moudrá rada a nyní je čas vyřešit své velké pochybnosti. Jsou vám nabídnuta tři písmena a v každém je pro vás jiná rada. Uvidíte pouze, co přesně máte poslouchat a co přesně musíte dodržovat. Vyberte si jednu sovu a ukažte, že uděláte vše pro to, abyste vyslechli moudrou radu, kterou vám posílá.

POKUD SI ZVOLÍTE SOVU ČÍSLO 1

Vy, kteří jste zvolili sváteční sovu číslo jedna, máte pocit, že se něco chystá. Vaše moudrá sváteční sova viděla, co vám chybí a co chybí. Přesně ví, co se ve vaší krásné hlavě odehrává a co se v ní hemží.

Předpokládá přesně to, co si myslíte a s kým se to týká, komu jsou věnovány vaše něžné myšlenky a co se dá dělat dál. Uvědomte si, co se vaším směrem ubírá, co byste mohli ovlivnit a zlepšit. Stejně jako to, co je důležité a co nemůžete opravit bez ohledu na to, co děláte a jak moc chcete.

Jste zamilovaný do něžného člověka, ale ona vám zatím nedala důvod. Nejste si jisti, co dělat, jak vládnout a jak se v určité situaci postavit. Zatímco doufáte, že se budete moci radovat a budete opláceni, ani si neuvědomujete, co vás čeká.

Buďte vytrvalí, abyste vydrželi a nedusili sympatie ve své duši. Rada zní: buďte trpěliví a milujte každý den víc! Ale navzdory všemu netlačte, nebuďte vlezlí. Tak se budete nudit Jděte krok za krokem a vše se bude dít spontánně, takže nebudete čekat na prázdniny sami.

Pokračování na další straně