Skoncujte se špatným zápachem v koupelně s tímto jednoduchým receptem

Připravte si tuto účinnou směs na čištění koupelny a odstranění zápachu.

oday se s vámi chci podělit o tento úžasný recept, který vám pomůže zbavit se zápachu po čůrání ve vaší koupelně jednou provždy.

Nepříjemný zápach v koupelně je docela nepříjemný, že? 

Právě tehdy je dobré mít takový tip vždy po ruce. Tyhle tipy mám ráda, protože jsou jednoduché na přípravu, všechny ingredience máte snad doma, recept vydrží dlouho a dá se použít znovu a znovu.

Když už jsme u koupelen, na konci videa mám bonusový tip pro každého, kdo potřebuje dostat plíseň z osušek.

Řekněte mi, jste člověk, který uklízí koupelny ve vašem domě?

Pro tento recept budete potřebovat: 2 litry vody, 1 láhev peroxidu vodíku 9%. Dobře promíchejte, dokud není vše homogenní. Přidejte 3 lžíce jedlé sody a stále míchejte.

Nyní přidejte 2 polévkové lžíce mycího prostředku dle vašeho výběru (druh, který máte doma na mytí nádobí). Velmi dobře promíchejte. Jakmile je vše dobře promícháno, můžete jej uložit do libovolné nádoby.

Obvykle dávám část do rozprašovače a zbytek do sklenice, abych ji mohl používat po celý měsíc. Tuto směs používám jako dezinfekci na čištění toalety.

Rozprašovač používám k čištění vnější strany záchodové mísy a zbytek receptu používám k čištění vnitřku jednou nebo dvakrát týdně, ale můžete čistit tak často, jak chcete, v závislosti na vaší rutině.

Pokračování na další straně