Silná směs, která oživila mé tělo za pouhých 7 dní. Kombinace je mimořádná!

Koření může být velmi užitečné. Jen je potřeba vědět, jak je správně kombinovat a používat. Každý slyšel o česneku a skořici, ale jen málokdo je zkusil zkombinovat do jídla nebo nápoje. Tato kombinace ale léčí mnoho nemocí.

Nejlepší koření

Česnek sám o sobě je jedním z nejlepších přírodních antibiotik. Používá se také k prevenci rakoviny a kardiovaskulárních onemocnění.

Skořice se často používá v boji za stabilizaci tělesné hmotnosti. Jedná se o koření, které dokáže normalizovat metabolismus a zbavit se obezity. Stejně jako česnek zabraňuje tvorbě rakovinných buněk a bojuje proti střevním infekcím. Obecně je skořice výborným prostředkem na detoxikaci organismu.

Každé koření je užitečné svým vlastním způsobem. Koření je také dobré pro tělo, ale směs koření, jako je česnek a skořice, dokáže zázraky.

Je doporučován přírodními lékaři jako komplexní čistící prostředek. Pomáhá zhubnout, pomáhá vám zbavit se přebytečného podkožního tuku, pomáhá odstraňovat toxiny, odstraňuje tekutiny a otoky, pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi a zabíjí plísně a parazity, které se často vyskytují v gastrointestinálním traktu.

Byl pro vás připraven recept, který tyto dvě ingredience spojuje.

Skořice a česnek

Ingredience:

  • 3 stroužky česneku
  • 3 tyčinky skořice nebo 1 lžička mletého koření
  • 3 sklenice vody

Pokračování na další straně