Signály vydávané tělem na pokraji vážné nemoci – užitečné informace

Někdy nám tělo vysílá signály, které nám říkají: co se děje s naším zdravím? Některé příznaky se objevují a rychle mizí. Proto jim často nevěnujeme velkou pozornost. Ale za takovou lehkomyslnost se někdy musí zaplatit vysokou cenu.

Protože některé příznaky mohou být varováním před vážným onemocněním. Jakým příznakům tedy skutečně musíte věnovat pozornost?

1. třesení rukou

Známky třesu se mohou objevit po 40 letech. Objevují se, když hladina cukru v krvi klesá, a indikují, že potřebujete bílkoviny. Kromě toho může být třes rukou spojen se stresem, úzkostí nebo nadměrnou konzumací stimulantů, včetně kofeinu.

2. Rozmazané vidění

Naše oční bulvy jsou pokryty vrstvami tekutiny, kolagenu a kyseliny hyaluronové. Někdy, zejména s věkem, se kolagen hromadí v sítnici a vytváří stíny, což vede ke zhoršení vidění. To je velmi nepříjemná situace, ale není na škodu. Tento příznak byste však neměli ignorovat. V opačném případě se může situace zhoršit.

3. Oko se zavře

Každý měl tento příznak alespoň jednou. Četnost záchvatů očních víček je spojena se svalovými křečemi. Může to být známka stresu, únavy nebo toho, že trávíte příliš mnoho času u počítače. Tyto příznaky zmizí za den nebo dva. Pokud však u vás tento příznak přetrvává alespoň 7 dní, znamená to, že je povrch oka poškozený. Proto byste se měli poradit s odborníkem.

Pokračování na další straně

1
2