Setkání, které vše změní – osud dává těmto znamením šanci na skutečnou lásku!

 KOZOROH

Nyní jste někdo, kdo si myslí, že vás osud nemiluje. Že vám prostě není souzeno milovat, mít někoho, na koho se můžete spolehnout… Ale klidně. Neztrácejte víru v lásku, i když faktem je, že jste měli tu smůlu, že jste vždy dávali své srdce těm, kteří se mýlili.

To se brzy změní Je jen otázkou dnů, kdy dojde k setkání, které vám vrátí úsměv na tvář a dá vašemu životu nový, jiný, lepší smysl. To je to, co musíme zdůraznit.

Pokud jste narozeni v tomto znamení, má pro vás osud krásné překvapení. Velmi brzy do vašeho života vstoupí další koza. Protože je narozen ve stejném znamení jako vy, není pochyb o tom, že vám bude schopen a schopen ukázat, co je pravá láska, a správně vás pochopit. Jste někdo, jehož minulost nebyla vůbec jednoduchá, ale naštěstí přicházejí dny, kdy budoucnost bude krásná.

Emoce vždy byly a zůstávají na prvním místě. To je to, co musíme říci… Ale nikdy a za žádných okolností nesmíte ztratit víru v lásku. V lidech ano, v jejich citech ano, ale v lásce jako cit nikdy. Protože skutečná láska přichází ke každému z nás, když nejméně doufá…

Zdroj:esoteric

1
2