Dlouho mě trápily bílé pupínky kolem očí. Dokud mi jeden známý nedoporučil tento nadějný lék. Ukazuje se, že vše lze snadno a rychle odstranit

1. Cukrovo-citronový peeling

Citrony mají antioxidační a antibakteriální vlastnosti a cukr – exfoliační činidlo. Smíchejte dvě lžíce cukru se šťávou z poloviny citronu a lžičkou olivového oleje. Naneste na obličej, nechte patnáct minut působit a poté opláchněte.

2. Kukuřičný škrob a jablečný ocet

Chcete-li odstranit nežádoucí mléčné skvrny, smíchejte stejné množství přísad, abyste vytvořili viskózní pastu. Naneste na pokožku, nechte dvacet pět minut působit a poté opláchněte.

3. Ketamin

Ketamin má antibakteriální vlastnosti, které kontrolují tvorbu mazu na pokožce. Smíchejte stejné množství ricinového a olivového oleje a naneste na obličej. Nechte chvíli působit, poté opláchněte.

4. Napařování

Pára zlepšuje krevní oběh a pomáhá odstraňovat odumřelé epiteliální buňky.

5. Tea tree oil

Tea tree oil má protiplísňové a antibakteriální vlastnosti, které čistí pokožku od jakýchkoli infekcí. Důkladně si umyjte obličej a poté na postižená místa naneste tea tree olej. Roztok nechte působit přes noc a ráno opláchněte.

6. Prášek z kůry granátového jablka

Smažte několik kousků kůry z granátového jablka dohněda. Rozdrťte je na prášek a smíchejte s citronovou šťávou. Naneste masku na obličej a nechte patnáct minut působit, než ji smyjete.

7. Med

Smíchejte med s cukrem, abyste vytvořili peeling, a poté jej použijte k čištění horní vrstvy pokožky.

8. Listy pískavice řecké seno

Listy pískavice jsou známé pro své antioxidační, antiseptické a protizánětlivé vlastnosti. Hrst listů pískavice rozemelte s vodou, naneste pastu na obličej a nechte patnáct minut působit

Zdroj:samiysok.com