Proniká vám chlad pod dveře a okna? Levné řešení pro snížení účtů za vytápění

S chladnějším počasím a neustále se zvyšujícími účty za energie je nejdůležitější vymyslet, jak v zimě doma udržet teplo.

Můžete utratit spoustu elektřiny na vytápění, ale vaše peníze jsou zbytečné, pokud chlad prochází prázdným prostorem pod okny a dveřmi. Existuje však levné řešení, které pomůže udržet teplo ve vaší domácnosti.

Co udržuje teplo domova

Tato praktická věc je velmi oblíbená a mnozí ji již mají doma.

Jde o polystyrénovou „trubičku“, kterou koupíte za velmi příznivé ceny v lépe zásobených prodejnách nářadí. Výsledek dosažený jeho používáním vás zcela ohromí. Je to vlastně jeden z nejlepších způsobů, jak ušetřit teplo a postarat se o své účty za elektřinu.

Tato „trubka“ je uprostřed seříznutá a stačí ji pouze umístit pod vaše okna a dveře. Chlad už do vašeho domova nevstoupí. Rozšiřte štěrbinu a zatáhněte za spodní stranu všech oken a dveří. Elastický polystyren se přizpůsobí všem tvarům a váš domov si zachová teplo.

Existuje další jednoduchý trik, který můžete udělat sami. Samolepicí pěnovou pásku stačí nalepit na rám okna (nebo požádat místního kutila, aby to udělal).

Pokračování na další straně