Proč si dávat bobkový list do peněženky: peníze k vám potečou jako řeka

Bobkový list je určitě v kuchyni každého domova. Na vaření jsme zvyklí, ale tím užitné vlastnosti výrobku nekončí. Od starověku se věřilo, že takové listy přitahují toky peněz do domu, a proto, aby se zlepšila finanční situace v rodině, je užitečné nosit bobkový list v peněžence.

Naši předkové věřili, že listy ušlechtilého vavřínu pomáhají člověku získat podporu vyšších sil. Ve starověkém Řecku byla tato rostlina symbolem odvahy a vůle k vítězství, proto se na hlavě vítěze nosil vavřínový věnec.

Bobkový list ale musíte mít v peněžence správným způsobem, abyste přilákali peníze. Než položíte takový talisman vedle svých peněz, měli byste provést speciální rituál. Bez něj nebude mít talisman potřebnou sílu k přilákání peněz.

Jak udržet bobkový list v peněžence

K provedení rituálu budete potřebovat jeden nebo více bobkových listů – musí být hladké a mít rovný povrch. Také stojí za to vybrat ty listy, které nemají poškození.

Pozornost se vyplatí věnovat i barvě vaší peněženky – nejvíce „peněžních“ barev je hnědá, černá, zelená a červená. Stojí za to vybrat si peněženky přesně těchto barev, pak to posílí účinek „talismanu vavřínu“.

Pokračování na další straně