Proč se vyplatí nalít aviváž do nádržky na toaletě?

Zápach na toaletě je problém, kterému se chceme všichni vyhnout. Když standardní metody nefungují, zachrání nás inteligence. A nápadným příkladem toho je improvizovaný WC osvěžovač, který si krátce popíšeme.

ÚČINNÝ OSVĚŽOVAČ WC

Poprvé jsem tento trik viděl online. Nechyběl žádný vysvětlující text a já jsem si hned neuvědomil záhadný trik italské babičky.

Video naplnilo malou plastovou lahvičku nějakou modrou tekutinou (později jsem zjistil, že je to aviváž).

Pak se z nějakého důvodu v láhvi udělaly malé otvory.

Poté bylo odstraněno víko toaletní nádržky a celá hotová konstrukce byla umístěna dovnitř nádržky.

Tato láhev aviváže se ukázala jako analog toaletního čističe. Drobnými otvory nástroj postupně uniká do vody a při každém vypuštění vody je cítit příjemná vůně.

Tato metoda má další zjevnou výhodu. Objem vody v nádržce toalety se sníží, ale ne natolik, aby to ovlivnilo provoz toalety. V důsledku toho budou účty za vodu o něco nižší.

Aviváž můžete klidně nalít přímo do nádržky. Bohužel účinek této metody vystačí jen na pár umytí.

Zubní pasta v nádržce na záchodě?

Nejen, že se lidé schovávají v nádržce na záchodě… Peníze nebo cennosti jsou zde poměrně častým nálezem, ale museli jste v nádržce najít zubní pastu? Budete se divit, ale pomáhá odstranit plak, rez, dezinfikovat povrch toalety a zbavit se nepříjemného zápachu.

Vyberte si nejlevnější zubní pastu s nejsilnější vůní. Udělejte do trubky co nejvíce otvorů a vhoďte ji do nádrže. Nyní každé spláchnutí zaručí svěží vůni a dokonce i lehce vydezinfikuje toaletu. Otvory raději dělejte malé, pak vám jedna tuba pasty vystačí na 2-3 měsíce.

Pokračování na další straně

1
2