PROBOUZÍTE SE V NOCI MEZI 3:00 A 5:00: To může znamenat jen jedno!

Budíte se v noci pravidelně ve stejnou dobu? Ospalý, unavený, podrážděný? Čínské hodiny neboli „hodiny biologických orgánů“ vám prozradí, co to může znamenat

Biologické organické hodiny jsou filozofií, podle které je den rozdělen na dvouhodinové části, z nichž každá je přiřazena jinému orgánu. Myšlenka hodin se používá v akupunktuře v diagnostice, protože symptomy, které se objevují pravidelně ve stejnou dobu, mohou naznačovat problémy s orgánem, který má v té době období činnosti. Proto probouzení každý den (nebo téměř každý den) ve stejnou dobu může být zprávou, že se jeden z našich orgánů snaží upoutat naši pozornost.

Obtížné usínání mezi 21:00 a 23:00

To může varovat před problémy s imunitním systémem, štítnou žlázou, nadledvinami a metabolismem. Problémy se spánkem mohou souviset i se stresem. Pomoci by vám měla relaxační cvičení.

Budíte se mezi 23:00 a 1:00 ráno

Toto je období činnosti žlučníku. Pokud se tedy probudíte v tuto dobu, může to znamenat problémy s vaším folikulem. V takové situaci stojí za úvahu změnit jídelníček a vzdát se nezdravých tuků.

Pokračování na další straně