Příští týden se splní velké přání těchto znamení

Příští týden přinese hojnost něčích přání, ale jen jedno přání, jedno znamení se zcela splní…

BERAN

Vaše přání se blíží ke splnění. Vaše nové dny následují a přinášejí vám nové události. A nejen to, vaše srdce bude naplněno velkými touhami. Uvědomíte si, že se vyplatilo čekat, protože nyní dostanete šanci splnit si přání, jedno šílené a velké přání vás povede. A nejen vést, ale také vzít do srdce jednoho člověka A zůstanete tam dlouho, dlouho!

BÝK

Cítíte, že je čas utřídit si myšlenky, které vás vedou a které nemůžete řídit.Je čas utřídit si některé konkrétní věci, na kterých vám opravdu záleží. Očekává se od vás, že budete následovat své srdce a to, co chce. A jen jedno přání splní tvé srdce. Být všichni jeden střelec, ten, kdo vás uchvátil svou krásou.

BLÍŽENCI

Dlouho jste měli povinnosti a teď je čas na malou pauzu, přestože jste hodně pracovali a přesčasy, stále si nestěžujte. Byla to příležitost splnit si přání a vydělat spoustu peněz. Už jste to svému partnerovi slíbili a teď byste mu rádi udělali velkou radost a radost.Je čas se trochu pobavit!

RAK

Můžete doufat, že ukážete, že jdete směrem pouze pozitivní energie.Očekává se, že budete i nadále v dobré náladě. Budete mít své vlastní malé problémy a nějaké pracovní a obchodní starosti. Máte povinnost pracovat a plnit své závazky, i když jste nic jiného nedělali Radujte se z každého dne!

LEV

Váš partner vás chce provokovat, aby věděl, jak reagujete. Očekává se od vás, že budete pouze rozumní, a ne že vás zadrží.Ukažte, co vám vadí a neutíkejte před svými reakcemi. Nedovol jim, aby tě přinutili lhát nebo předstírat, že se o to nestaráš a že ne. Musíš slyšet hlas svého  srdce.

PANNA

Zamilujete se náhle, neplánovaně a neohlášeně. Osoba, kterou potkáte, se bude tak lišit od všech, které znáte. Vaším přáním bude co nejvíce se poznat a navázat vztah. Váš vztah ožije a z obou se brzy stane velmi harmonický pár! Pár, ke kterému budou mnozí vzhlížet.

Pokračování na další straně

1
2