Při nákupu toaletního papíru používám jednoduchý trik. Rolka vydrží mnohem déle

Toaletní papír je nezbytností v každé domácnosti a každodenní život si bez něj nelze představit. Ještě před několika lety měl toaletní papír cenu zlata a z obchodů mizel alarmujícím tempem. Málokdo ví, jak toaletní papír nakupovat, aby vydržel déle.

V dobách České lidové republiky byl toaletní papír nedostatkovým zbožím a k dostání byl jen ten nejslabší šedý. V dnešní době je výběr nepřeberný a toaletních papírů je nepřeberné množství. Výrobci nás lákají pestrými barvami, vzory a speciálními vůněmi a my jim propadáme. Vzhled toaletního papíru by neměl být jediným kritériem pro výběr.

Jak zajistit, aby toaletní papír dlouho vydržel?

Nejde o zavádění omezení a konkrétního počtu dovolených na člena domácnosti. V době inflace je velmi důležité vybrat správný typ toaletního papíru, za který nejen nepřeplatíme , ale koupíme ho za nejlepší cenu v poměru ke kvalitě. Při nakupování málokdo v tomto ohledu srovnává toaletní papíry a jak víme, papír není vše stejné.

Lákají nás i zdánlivě výhodné akce , které nás nutí myslet si, že šetříme, ale ve skutečnosti kupujeme drahý papír, který brzy dojde. Klíčem k úspěchu, tedy dobrému nákupu, je čtení etiket na výrobcích. Většinou se jim nikdo nevěnuje, ale určují, jak dlouho budeme mít dostatek toaletního papíru. Rychle si tak ověříme, který produkt je nejvýhodnější koupit.

Pokračování na další straně