PŘEKVAPIL I LÉKAŘE: Tento 90letý muž našel lék na zlepšení zraku!

Tato směs pro lepší zrak se užívá třikrát denně 30 minut před jídlem na 1 polévkovou lžíci. Konzumuje se neustále, dokud se zrak nezlepší. Mimochodem, tento recept nejen „zbystří“ zrak, ale v zásadě posílí celý organismus stejně jako Vitamínová bomba.

Je důležité: rostlina (aloe) by neměla být mladší než 2-3 roky. Odřízněte větší spodní a střední listy, horní část rostliny a horní 3-4 listy ponechte neporušené. Opláchněte vychlazenou převařenou vodou, z listů odstraňte klasy a listy nakrájejte na malé kousky. Otřete a vymačkejte šťávu přes dvojitou gázu nebo přes odšťavňovač.

Akademik Filatov doporučil omyté listy hned nekrájet, ale nechat je na talíři a uchovat 10-12 dní v lednici. Za těchto podmínek se v buňkách aloe tvoří látky známé jako „biogenní stimulátory“, které „probouzejí“ aktivitu buněk aloe.

Poté listy znovu omyjte a postupujte podle výše uvedeného postupu. Z takových listů si můžete připravit biostimulační šťávu z aloe.

Nakonec byste měli vědět, že šťáva z aloe je kontraindikována při akutních onemocněních ledvin, trávicího traktu, posledním trimestru těhotenství, při zánětlivých procesech ženských pohlavních orgánů, při onemocněních kardiovaskulárního systému ve fázi dekompenzace, tuberkulóze a hemoroidech.

Zdroj.Lifehacker

1
2