Před Spaním Si Dávám Na Vlasy Kořalku – Babiččin Trik: Až Se Ráno Probudíš, Uvidíš Zázrak

Prozradím vám tajemství krásných a bujných vlasů, které mi před mnoha lety prozradila moje babička, když jsem se jí zeptala, jak to, dělá že má tak krásné vlasy řekla není to drahý šampon nebo kondicionér, ale stará dobrá pálenka.

Milovníci dobré pálenky dobře znají ten pocit ohně ve tvářích po vypití pár skleniček a také často nepříjemné kocovině. Za to všechno můžete děkovat tomu, že brandy stimuluje krevní oběh a i když vašemu tělu určitě nepomůže, pokud ji budete pít každý den ve velkém, může být také vaším spojencem, co se krásy týče – ovšem pouze v případě, že nepijte, ale nanášejte na pokožku. 

Skvělé je, že brandy stimuluje krevní oběh, takže jakmile si ji nanesete na pokožku hlavy, ucítíte pocit tepla a pálení. Postup aplikace je velmi jednoduchý: vezměte trochu brandy (babička ji měla vždy v koupelně v samostatné lahvičce) a naneste přímo na pokožku hlavy.

Poté pomocí prstů masírujte tekutinu krouživými pohyby, aby se rozprostřela po celé hlavě. Poté zakloňte hlavu dolů (tak, aby vám vlasy visely přes kolena) a pokračujte v masírování ještě několik minut. Velmi rychle ucítíte, že je pokožka teplá a mírné pálení by vás nemělo znepokojovat.

Kromě podpory krevního oběhu je brandy silným čističem pleti, a to je přesně to, co dnes drtivá většina dívek potřebuje. Totiž každodenním používáním chemických obalů, balzámů, krémů, pěn, gelů, kapek, silikonů, sprejů, sér a jakýchkoliv ampulí naše pokožka hlavy často trpí.

Pokračování na další straně