„Požírač“ plísní je zničí do pěti minut. Vyrobte si vlastní domácí odstraňovač plísní z pouhých tří ingrediencí

Plísně se v koupelnách vyskytují poměrně často. S tímto problémem se potýká každý, kdo nemá v této místnosti okno. Je to vidět na první pohled, protože jsou vidět vlhké stěny, spáry plné plísní a těžko přístupné kouty vany nebo sprchového koutu. Neztrácejte hlavu a běžte rovnou k sobě nebo k jiným chemickým odstraňovačům plísní.

Růst plísní není žádná legrace. Pokud je neodstraníte, jakmile si jich všimnete, mohou způsobit vážné zdravotní problémy. Může způsobovat alergie, rýmu a dokonce i migrény. Bohužel ani používání chemických čisticích prostředků není šťastnou volbou. Chemické čisticí prostředky jsou totiž vyrobeny z nebezpečných látek, které nejsou šetrné k lidskému zdraví a přírodě. My však máme řešení tohoto problému. Plísní se můžeme zbavit pomocí čistých domácích prostředků, které neškodí vám ani životnímu prostředí.

Plíseň a vodní kámen kolem těsnění vany a sprchy nejsou problém. Vyčistěte je tímto jednoduchým domácím prostředkem. Potřebujete jen jedlou sodu, ocet a zubní pastu – věci, které používáte každý den, nejen v kuchyni.

Pokračování na další straně