Polibek od milovaného člověka je silný pro zdraví: Tady je přesně to, co dělá

Polibek je velmi užitečný a silný pro zdraví a dlouhověkost! V tomto textu se dozvíte, co dokáže polibek od milovaného člověka.

Věděli jste, že polibek od milovaného člověka vám může prodloužit život o pět let?

Němečtí vědci došli k závěru, že jedinci, kteří každé ráno před odchodem do práce dají pusu milované osobě, mohou žít o pět let déle. Zní to nemožně, ale takoví lidé vydělávají více, mají méně dopravních nehod a méně chybí v práci kvůli nemoci.

Polibek od milovaného člověka spaluje kalorie

Polibek od milovaného člověka je dobrý pro vaše zdraví, protože spaluje kalorie! Je těžké přesně říci, kolik kalorií spálíte při polibku, ale pokud vezmete v úvahu známé výzkumy a provedete průměrný výpočet ze všech údajů, líbání spálí dvě až šest kalorií.

Ne úplně jako na gymplu, ale je to něco. Věděli jste, že při líbání se aktivuje přibližně 30 obličejových a krčních svalů? To obnoví napětí ve vaší tváři a hormonální vír v těle způsobí, že vaše pokožka bude hladká a napnutá.

Polibek od milovaného člověka uvolňuje

Polibek od milované osoby je přirozeným prostředkem relaxace. Výsledky výzkumu ukazují, že líbání uvolňuje kortizol, který má relaxační účinek, a také uvolňuje endorfiny, díky kterým se budete cítit dobře! Bylo hlášeno, že míchání slin zvyšuje dopamin, což pomáhá s romantickými vazbami.

Pokračování na další straně

Uklidňuje bolest hlavy

Polibek tiší bolest hlavy, protože dopamin a endorfiny snižují citlivost na bolest. Proto, pokud trpíte bolestí hlavy, před užitím pilulky se několik minut líbejte.

Když máte záchvat alergie, polibte se

Polibek je dobrý způsob, jak předcházet alergiím, tvrdí studie. Studie byla provedena na 24 pacientech s dermatitidou a 24 pacientech s alergickou rýmou, kteří byli poté v nemocnici.

Byli požádáni, aby políbili svého milovaného na půl hodiny. Po splnění úkolu byly na pacientech provedeny testy, které ukázaly, že líbání zlepšilo jejich imunitní systém.

Líbávejte jen ty, které opravdu milujete, a vaše polibky přinesou do vašeho života něco dobrého. Polibek je opravdu úžasný, že?