Pokud má vaše tělo některou z těchto 11 jedinečných vlastností, jste VELMI jedineční

Od dětství vám matka říkala, jak jste jedinečný a výjimečný. Ale zapomeňte na všechny ty nesmysly – zde je 11 jedinečných vlastností, které vás OPRAVDU dělají výjimečnými!

Všichni jsme se narodili se svými malými vtípky – nebo vtípky. Ale proč být tak strašně „normální“ a mainstreamový, když opravdu můžete být tak jedinečný a výjimečný, jak chcete?

Níže uvádíme 11 bodů, které vás dělají VELMI jedinečnými a výjimečnými!

Kolik jedinečných vlastností skutečně máte? Podívejte se na úplný seznam níže!

1. Delší špička.

Pokud máte palec na noze, který je delší než váš palec, znamená to, že jste kreativně jedineční, protože ho má jen asi 10 % všech lidí na zemi.

2. Víření ve vlasech.

Každý má ve vlasech vír, asi si říkáte. A ano, má to skoro každý. Ale důležité je, na jaké POLOZE se váš vír nachází, což vás dělá jedinečnými. Pokud vaše vlasy vypadají jako na obrázku vlevo, jste velmi „normální“ a „každodenní“, protože tak vypadá 91,6 % všech lidí. Pokud máte svůj kroužek obráceně, jako na obrázku vpravo dole, jste velmi jedineční! Cítí se tak totiž pouze 8,4 % populace!

3. Blond vlasy.

„Směšný! Vždyť ve Švédsku jsou všichni blondýni!“, pomyslíte si asi trochu polohlasně. Ale ve skutečnosti jsou jen asi 2 % všech lidí přirozeně blond. A ke všemu mají vlasy s věkem tendenci tmavnout.

Totéž platí pro zrzky, kde je zrzavých pouze asi 1 % populace. Největší podíl zrzek na počet obyvatel je (možná ne zcela nečekaně) v Irsku.

5. Kudrnaté vlasy.

Pokud patříte k lidem, kteří nikdy nepotřebují používat kulmy, jste poměrně jedineční a zvláštní. Totiž jen asi 11 % naší populace má přirozeně kudrnaté vlasy.

Pokračování na další straně