POKLADLA SI KUS CLEBA NA NOHU A POTOM SI HO ZABALILA DO NYLONU: Když si ho sundala, nevěřila svým očím

Náprava: chléb a jablečný ocet

Kousek starého chleba namočte do jablečného octa, přiložte na bolavé místo, zalepte a přelepte ponožku. Puchýř by měl do rána změknout.

Náprava: ricinový olej

Ricinový olej je velmi účinný při změkčování puchýřů a lze jej používat během dne. Aplikujte na postižené místo podle potřeby.

Náprava: potírání aspirinem

Rozdrťte pět tablet aspirinu a přidejte kapku alkoholu nebo jablečného octa. Naneste na puchýře nebo kuří oka kolem a přiložte obvaz. Nechte 10 minut odstát a poté odstraňte odumřelou kůži kamenem.

Náprava: hořký s

Toto řešení trvá o něco déle než ostatní, ale je velmi uvolňující. Naplňte mísu teplou vodou a nasypte hrst hořké soli. Namočte si nohy na 10 minut a poté opatrně odstraňte odumřelou kůži kamenem.

Náprava: jedlá soda

Přidejte 3 čajové lžičky do misky naplněné teplou vodou. Pořádně promíchejte a namočte si v něm nohy alespoň na 10 minut. Umyjte si nohy a změkčenou kůži potřete kamenem. Dělejte to jednou denně, dokud nebudou vaše nohy opět zdravé.

Lék: heřmánek

Uvařte jeden až dva šálky heřmánkového čaje, naplňte misku trochou vody a zalijte čaj. Namáčejte si nohy asi 10 minut. Opakujte to několik dní večer před spaním. Můžete si také připravit směs z jedné lžičky sušeného heřmánku, citronové šťávy a česneku. Dobře promíchejte a naneste na postižené místo.

Poznámka:

Přírodní prostředky na našem portálu pomáhají lidem. Pokud máte zdravotní problém, musíte se nejprve poradit s lékařem.
V žádném případě se nesmíte spoléhat na alternativní medicínu bez rady odborníka.

Zdroj.Lifehacker

1
2