PODPRSENKA MI ZEŽLOUTLA A PAK MI TCHÝNĚ PORADILA: Namočila jsem ji do této SMĚSI a teď je JAKO NOVÁ

Co dělat, když podprsenka zežloutne?

Bílá podprsenka se kupuje pod průhledné světlé nebo bílé halenky a šaty, nicméně z různých důvodů není vždy možné udržet dokonalou harmonii. Výsledkem je, že z ponožky s barevnými předměty získává povlečení nepříjemný nažloutlý nebo našedlý tón. Stejného výsledku dosáhneme nesprávným nebo častým mytím nebo dlouhodobým „pasivním“ skladováním.

Zde je návod, jak obnovit jeho barvu, vyzkoušejte tyto metody:

Kyslíkové bělidlo

Výrobek je univerzální, lze jej použít jak v pračce, tak na mytí rukou a lze s ním bělit jakoukoli látku. Jedinou negací takového nástroje je jeho cena. Obvykle je mnohem dražší než jiné typy průmyslových bělidel. Používejte jej podle návodu na obalu, abyste dosáhli maximálního účinku.

Domácí bělení

Pokud neriskujete průmyslová bělidla u podprsenky nebo nejste spokojeni s výsledkem jejich použití, vyzkoušejte staré osvědčené metody „babičky“. Nejsou tak agresivní a z hlediska účinnosti na tom často nejsou o nic hůř než ty v obchodech.

PEROXID

Tento levný produkt, který lze koupit v každé drogerii, je skvělý na krajky nebo guipure a syntetiku a dokáže vrátit vaší podprsence její původní bělost. Algoritmus práce je následující:

– 3% peroxid vodíku musí být zředěn vodou rychlostí 2 polévkové lžíce. l. prostředky na 1 litr vody;
– namočte prádlo do roztoku asi na půl hodiny;
– důkladně opláchněte studenou vodou.

Důležité! K praní syntetického oblečení používejte vždy studenou vodu, protože v horké vodě látka nejen žloutne, ale také se deformuje.

Pokračování na další straně