Odstraňte zánět dutin pomocí této jednoduché přísady v domácnost!

Není nic jednoduššího než to!

Přitiskněte si jazyk ke střeše úst a položte palec mezi obočí! Aplikujte tlak na tuto oblast po dobu 20 sekund. První výsledky lze pociťovat téměř okamžitě, brzy začne proudění sinusové tekutiny.

Vomerová kost je umístěna vertikálně v nosní dutině, kterou lze touto metodou pohybovat tam a zpět. Díky tomu můžeme léčit blokády a pomoci vyprázdnit dutiny.

Složkou, kterou lze také účinně použít proti zánětu dutin, není nikdo jiný než jablečný ocet. Tato úžasná tekutina s mnoha léčivými účinky si s infekcí dokáže poradit během několika sekund.

Sinusitida je většinou způsobena viry a tyto viry zůstávají v těle i po vyčištění plic. Dutiny se zanítí, což má za následek silné bolesti hlavy, malátnost a bolest. V některých případech se může objevit i horečka.

Existuje mnoho léků na její léčbu, ale nic nefunguje tak rychle jako jablečný ocet. Přestože se nachází téměř v každé domácnosti, jde o velmi častou přísadu, její účinky není radno podceňovat! Rychle snižuje bolest a obnovuje tkáně dutin do zdravého stavu.

Je bohatý na antioxidanty, vitamíny, minerály a vlákninu. Dá se použít proti příznakům téměř každé nemoci a pokud se bude konzumovat nefiltrovaný, jeho účinky budou ještě intenzivnější. Je také velmi prospěšný pro imunitní systém.

Pokračování na další straně