Od babičky jsem se dozvěděl tajemství: proto nemám nikde na kůži bradavice, hnědé skvrny ani mateřská znaménka

Naše kůže je náš největší orgán, je přirozené, že každý chce, aby byla hladká, hedvábná a zářivá, bez všech druhů nedostatků. Na vzhled pleti může mít vliv mnoho faktorů, proto je zvláště důležité věnovat pozornost našemu životnímu stylu, pokud chceme dosáhnout změny.

Přírodními léčebnými metodami se lze zároveň zbavit kožních problémů, kterým nelze pomoci změnou životního stylu, jako jsou bradavice, mateřská znaménka, pihy, černé tečky, hnědé skvrny. Podívejme se, jaké to jsou.

1 – Proti mateřským znaménkům

Vezměte stroužek česneku, rozkrojte jej napůl a položte na krtka, poté nechte 4 hodiny působit. Opakujte každý den.

Pokud nemáte rádi vůni česneku, zvolte bílý ocet. Namočte do vaty a dejte na 8 hodin. Tuto metodu opakujte, dokud krtek nezmizí.

2 – Proti visícím bradavicím

Bradavice můžete léčit jablečným octem podobně jako krtky. Pokud je bradavice na očním víčku, použijte tea tree olej zředěný vodou. To pomáhá vysušit slepé střevo a díky antiseptickému účinku zabraňuje infekci.

3 – Proti hlubokým bradavicím

načítání…

Jedná se o typ tvrdší, roste směrem ven z povrchu kůže, ale hluboce zakořeněný. Dvakrát denně potírejte postiženou oblast po dobu několika minut banánovou slupkou. Po týdnu byste měli vidět změnu.

Pokračování na další straně