Některé varujeme před opatrností, jiné před smutkem a jen jedno znamení bude vydáno na milost a nemilost hvězdám!

Co vás čeká v příštích dnech, opatrnost, smutek nebo štěstí, to uvidíte sami při čtení těchto zvěrokruhových předpovědí…

BERAN

Milí berani, zasloužíte si všechno nejlepší, ale musíte být velmi opatrní. Musíte otevřít své čtyři oči a počítat s opatrností. Něco kolem vás osobně vaří a vy jste si ještě neuvědomili co, ani jste nezačali pochybovat. Jen pozorně sledujte a uvidíte co!

BÝK

Zpočátku jsi byl velmi nervózní, neurčitý a docela zmatený.Všichni čekali na kroky, které nikdy neuděláš, ale ty je brzy uděláš. Když se trochu odpoutáte od pracovního prostředí a životního prostředí obecně, uvidíte, co vám chybělo.

BLÍŽENCI

Vaše oko chce pohled jednoho oka, ale pohled, který vás povzbudí. Chcete se setkat a navázat kontakt s jedním člověkem. Jen je potřeba být velmi opatrný a nespěchat s kroky. Jděte pomalu krok za krokem.

RAK

Už jsi někdo, kdo ví, co ho následuje, a to je smutek.V předchozím období jsi dávno měl a teď jsi. Nedoufáš v lepší dny, ale věř, že budou. Nebuď na konci svého srdce, tvé štěstí už přichází, než si vůbec myslíš, že může.

LEV

Lžeš sobě i ostatním, nestaráš se o toho, kdo se jmenuje ex. Jsou to jen příběhy pro okolí a pro vaše blízké. O samotě svého pokoje hluboce přemýšlíš a víš, že je celá tvoje. Smíření je nevyhnutelné.

PANNA

Šanci na výhru jedné osoby lze realizovat s maximální opatrností. Budete muset použít všechny své sarmerické schopnosti, ale tak, abyste nepůsobili rušivě. Chcete uspět a tak jděte pomalu, ale jistě, máte před sebou úspěšný den.

Pokračování na další straně