„NEJZVLÁŠTNĚJŠÍ“ LIDÉ: Výhody a nevýhody lidí s NULOVOU KREVNÍ SKUPINOU, a když se zlobí

Lidé s krevní skupinou 0 jsou výjimeční, protože mohou darovat krev všem ostatním skupinám (v erytrocytech krevní skupiny 0 není žádný faktor, který by ničil krev jiných lidí), ale mohou přijímat pouze krev ze své vlastní krevní skupiny

To však není vše. Přestože jsou náchylní k určitým nemocem, mají také velmi silné vlastnosti, díky kterým v rámci skupiny vynikají. Mezi výjimečné vlastnosti lidí s krevní skupinou 0 patří vůdčí schopnosti, pozitivita, vysoká energie a schopnost soustředit se za všech okolností. Jsou také mimořádně výkonní a produktivní. Na druhou stranu jsou náchylní k některým onemocněním, jako jsou vředy, poruchy funkce štítné žlázy, nízká hladina hormonů štítné žlázy a nedostatek jódu.

Tyto dysfunkce mohou vést k nežádoucím následkům, jako je nadváha a zadržování vody. V Japonsku byla krevní skupina 0 dlouho spojována s určitými typy osobnosti. Při pracovních pohovorech se Japonci často ptají potenciálních zaměstnanců na jejich krevní skupinu. Lidé s krevní skupinou 0 jsou prý zodpovědní, obětaví, organizovaní, soustředění, svědomití a praktičtí. Věří se také, že jsou bystřejší a lepší logici než ostatní. Je to proto, že jejich předkové byli lovci, kteří nejpřesněji pozorovali a vyhodnocovali své okolí, aby přežili.

Pokračování na další straně