Nejúčinnější nápoj pro ženy: Ideální pro hubnutí, zářivou pleť a celulitidu

Toto je ideální nápoj pro hubnutí.

Lněné semínko je bohaté na vitamíny, minerály a mastné kyseliny. Díky tomu dokáže čistit tělo od toxinů a také snižuje hladinu cukru v krvi a snižuje chuť k jídlu. No to je prostě ta nejideálnější kombinace na hubnutí!

Jak vyrobit tento nápoj :
Před spaním proveďte následující: 3 polévkové lžíce lněného semínka zalijte 1 litrem vroucí vody a nechte přes noc. Doporučujeme použít termosku.

Ráno ji musíte přecedit. Vznikne vám trochu slizké tekutiny – lněného želé.

Aplikace:

Tento nápoj byste měli konzumovat během dne, asi 150 ml, 3 až 4krát denně 30 minut před jídlem. Připravujeme ho každý večer, abychom jej mohli použít druhý den. Pamatujte, že si nemusíte dělat zásoby! Musí být vždy čerstvě připravené.

Čaj z lněného semínka se doporučuje konzumovat 10 dní, poté si dát 10 dní pauzu. Pokud chcete dosáhnout požadovaného výsledku, můžete stejný postup opakovat.

Cestou shodíte přebytečná kila. Není návykový a zhubnete zdravě a bezpečně.

Abyste snížili váhu a nepřibrali více, budete muset vypít 3-5 chodů. V těchto dnech je potřeba pít dostatek vody.
Tento čaj je úžasný, protože sníží vaši chuť k jídlu , takže pokud chcete dosáhnout rychlých výsledků a zhubnout, můžete čaj ze lněného semínka konzumovat alespoň 3-4krát denně. Pro lepší chuť můžete případně osladit trochou medu.

Navíc při hubnutí při pravidelné konzumaci tohoto čaje zaznamenáte pozitivní změny na vaší pokožce – stane se zdravou a elastickou. V procesu hubnutí je pro ženy velmi důležité, aby kůže nepoklesla. Dokonce si všimnete, jak celulitida ubude a na konci hubnutí bude méně nápadná.

Pokračování na další straně