NEJPŘESNĚJŠÍ ASTRO PŘEDPOVĚĎ NA ZÁŘÍ: Pokud jste se narodili v TOMTO znamení, máte smůlu

Pro Berana to bude měsíc výzev a těžkých chvil

BERAN

Tento měsíc musíte zapracovat na svých osobních vztazích s lidmi, kteří jsou vám blízcí nebo kteří vám byli blízcí, ale vy jste se mezitím odstěhovali. Pokud se zdá, že vše jde podle plánu, druhý týden v měsíci se přesvědčíte, že to není úplně tak, jak si myslíte. Právě když jste v klidu a myslíte si, že se vám vše daří, přihodí se některé události, které vás zpomalí a otřese vás o všem.

Někteří lidé, od kterých jste očekávali podporu, vás opustili, když to bylo nejvíce potřeba, a nyní musíte procházet mnoha problémy sami. Můžete si ale najít nové spolupracovníky, kteří vám to usnadní a nebudete muset přebírat všechny povinnosti

Pokud jde o lásku a změny na milostné frontě, druhá polovina měsíce vám přinese onu dlouho očekávanou změnu. Šli jste ze vztahu do vztahu a hledali toho správného člověka, ale každé nové milostné dobrodružství vás zklamalo, a právě když jste byli blízko rozhodnutí zůstat sami, jeden člověk, kterého jste málem potkali, na vás zapůsobí natolik, že nebudete vědět, co udeřit tě. Ze začátku budete předstírat, že vaše emoce nejsou tak silné, ale jak plyne čas, nebudete schopni takový nával emocí skrýt.

BÝK

Začátek měsíce by měl začínat jednoduše a pozvolna, ale to se prostě musí komplikovat, ne? Jen pár špatných rozhodnutí vás zavede na totálně špatnou cestu a místo toho, abyste byli blíže k cíli, vzdálíte se a tím se zavážete k ještě většímu množství povinností.

Věci v práci nejsou nejlepší a jak by také mohly být, když každou konverzaci s kolegy proměníte v hádku a myslíte si, že všechno víte nejlépe. Ale je potřeba spolknout svou hrdost a uvědomit si, že někdy nejsi všemocný a že bys měl přijímat i rady od kolegů, kteří pracují déle než ty a jsou tu proto, aby ti co nejvíce pomohli, ale nikdo ti nepomůže pokud to nepřijmeš.

Ale ne všechno je tak temné, třetí týden v měsíci si užijete příjemné chvíle s přáteli a pak budete moci zapomenout na četné problémy na obchodní frontě a budete si moci odpočinout. Během toho socializace je možná i nějaká nová známost a bude z vás čišet pozitivní energie a charisma, kterému mnozí neodolají.

BLÍŽENCI

Tento měsíc nevydržíte být dlouho v klidu, na to je vyhrazeno jen prvních pár dní a po tomto období vás čekají bouřlivé a únavné rozhovory a vyjednávání, ať už se jedná o jakýkoli aspekt vašeho života. . Musíte mít upřímný rozhovor se svým milovaným o tom, jakým směrem se váš vztah ubírá, protože vidíte, že už to takhle nejde. Pokud nechcete, aby i tento vztah selhal, musíte do toho vložit své úsilí a čas.

Na druhou stranu se vám finančně nedaří a peníze vám stále chybí, ať se snažíte být spořiví a kupujete si jen to, co potřebujete, přes to všechno nemáte dost peněz, a to bude případ v nadcházejícím období.. Snažíte se najít další práci, ale momentálně nejste připraveni na další další povinnosti, pokud si najdete novou práci, vyhoříte a ztratíte veškerou energii, která vám již dochází.

Zdravotní stav je stabilizovaný, ale neberte to jako samozřejmost. Musíte se zbavit některých zlozvyků, které se opět staly nedílnou součástí vašeho života. Chvíli jste byli na dobré cestě a odstranili jste některé návyky, ze kterých jste se cítili špatně, ale jakmile vás to naštve, sáhnete po nich znovu.

Pokračování na další straně