NEJLEVNĚJŠÍ LÉK NA KOSTI A KLOUBY: Za pouhých 7 dní odstraní veškeré bolesti kloubů, nohou, zad

Nejlevnější přírodní lék na radu vojenského lékaře, jak udržet klouby v dobré kondici a zároveň odstranit mnohé neduhy s nimi související.

O tento recept se podělíme s vámi, kteří máte problémy s bolestmi kloubů, zad, nohou, šíje.

Recept je následující:

Kupte si v každém obchodě 150 g jakékoli jedlé želatiny, s ovocnou příchutí nebo bez, v každém případě (150 g – na měsíční kúru). Večer nalijte 5 g želatiny (dvě stejné lžíce) do čtvrt šálku studené (z lednice) vody.

Promícháme a necháme do rána odstát (mimo lednici). Želatina přes noc nabobtná a změní se v želé.

Ráno vypijte směs na lačný žaludek. Můžete přidat šťávu, vodu s medem nebo směs smíchat s jogurtem či kyselým mlékem. Nebo jakýmkoli jiným způsobem, který vám vyhovuje.

Funguje to tak, že lidé, kteří si stěžovali na bolesti kloubů, zad, nohou, páteře, krku atd., si jich po týdnu přestali všímat! Průběh léčby je jeden měsíc. Opakujte za 6 měsíců.

Jde o způsob, jak obnovit „promazání“ kloubů. A normální práce mnoha orgánů závisí na zdravých kloubech, protože vše v našem těle je propojeno. Jediné „NE“ – mnozí nevěří. Drahé prášky proti bolesti plné chemie jsou pro někoho jediným řešením a taková „primitivní“, nenáročná léčba nevzbuzuje důvěru.

Pokračování na další straně

1
2