NEJKRÁSNĚJŠÍ ŽENA OBJEVILA TRIK: Pijte vodu tímto způsobem uvidíte co se stane

Mnoho dam trpí nadváhou a my vám dnes přinášíme skvělý trik, jak se zbavit přebytečných kil pomocí vody.

Studie University of Illinois totiž zjistila, že zvýšený příjem vody může ovlivnit zmenšení obvodu pasu.

Výzkum ukázal, že pokud vypijeme o tři sklenice vody více, než je obvyklý denní průměr (což je 4,2 sklenice), zkonzumujeme o 205 kalorií méně jídla.

Efekt bude větší, pokud budete pít březovou vodu, která je bohatá na elektrolyty (např. kokosová voda), a podle některých výzkumů urychluje hubnutí díky svému detoxikačnímu účinku.

Mimochodem, březová voda pomáhá vypudit z těla toxiny, posiluje imunitu, čistí játra a ledviny, pomáhá při hubnutí a celulitidě.

Když pocítíte žízeň, vězte, že jste již dehydratovaní.

Dehydratace je stav, ke kterému dochází, když někdo ztratí více tekutin, než zkonzumoval, a naruší tak křehkou rovnováhu minerálů v tělesných tekutinách.

Dehydratace je velmi vážný zdravotní problém, který může postihnout lidi všech věkových kategorií. Lidé by měli rozpoznat příznaky dehydratace, protože tak mohou předejít velkým problémům.

Zdravotní středisko píše, že prvním příznakem dehydratace je žízeň (tělo chce zvýšit příjem vody), snížené močení (tělo se snaží šetřit tekutinami) a tmavá barva moči. Problém je ale v tom, že v době, kdy se tyto příznaky objeví, jste již dehydratovaní. Jak se úroveň ztráty vody zvyšuje, objevuje se stále více příznaků a symptomů, jako jsou:

Pokračování na další straně