NA VAŠEM TĚLE SE BEZDŮVODNĚ OBJEVILY MODŘINY: Těchto 5 signálů je lepší neignorovat!

Pravidelné vyšetření nebo samovyšetření vám může pomoci rozpoznat a předejít mnoha nebezpečným nemocem…

Dokonce 70 procent případů rakoviny prsu odhalí samy pacientky. Téměř každá žena ví, jak zkontrolovat svá prsa, ale jen velmi málo ví, jak zkontrolovat stav očí, jazyka a pokožky. Proto vám přinášíme signály, kterým byste měli věnovat pozornost, abyste zůstali zdraví.

Toto je 7 změn v těle, které mohou být příznaky zdravotních problémů.

Hubnutí

Důvody náhlých změn hmotnosti mohou být různé:

Poruchy štítné žlázy mohou způsobit, že produkuje příliš mnoho nebo nedostatek hormonů, což může mít za následek drastické změny hmotnosti.

Dalším důvodem může být i nedostatek spánku. Protože vaše tělo vnímá nedostatečný spánek jako stres, začne si ukládat tuk.

Kolísání tělesné hmotnosti může být způsobeno i hormonální nerovnováhou, která je viditelná zejména před začátkem cyklu. V tomto případě se doporučuje návštěva gynekologa, ale také kontrola hladiny hormonů.

MODŘINY

Pokud se na vašem těle často objevují modřiny bez zjevného důvodu, je to známka toho, že něco ve vašem těle nefunguje správně. Modřiny se můžou objevit z různých důvodů, jako je nedostatek vitamínů nebo nemoci související s krví.

Nedostatek vitamínu C může například vést k metabolickým problémům, které mohou způsobit modřiny.

Jedním z důvodů může být i vaskulitida. To slovo je zánět cév a způsobuje změny ve stěnách cév, včetně ztluštění, oslabení, zúžení a zjizvení.

Snížení počtu krevních destiček (buněk odpovědných za srážení krve) a jejich rychlý rozpad může vést ke vzniku tuku. Nejlepší je poradit se s lékařem.

Pokračování na další straně