MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN 2022 PŘIŠEL: Každé znamení čeká toto, KDO BUDE NEJŠŤASTNĚJŠÍ?

Zjistěte, co vašemu znamení předpovídá měsíční horoskop na srpen 2022!

Beran

V srpnu bude Beran schopen najít řešení mnoha problémů, které se zdály neřešitelné. Především jde o finanční problémy. Při hledání správné cesty naslouchejte své intuici, ale neignorujte rady blízkých. Budou velmi včasné a ušetří vás z neuvážených kroků. Nebojte se říct svůj názor. To vyděsí nepřátele a přesvědčí příznivce o vaší upřímnosti a spolehlivosti. Můžete si najít nové přátele tam, kde jste to nejméně čekali. Konec měsíce slibuje vzrušující romantická dobrodružství. Užijete si nové zážitky a poletíte na křídlech lásky. Nudit se nebude ani rodina Beranů. Společná dovolená může zvýšit blízkost mezi partnery.

Býk

Srpen bude pro Býky měsícem velkých plánů. Můžete je začít stavět od prvních dnů. Zvláště příznivé jsou projekty související s koníčky a sportem. Přemýšlejte o všem a pak nechte za sebou vše, co vás nenaplňuje. Je možné, že na některé věci ještě nenastal ten správný čas, ale buďte trpěliví – vše se dá zvrátit. V polovině měsíce budou zástupce znamení přitahovat různá dobrodružství. Nezdržujte se, ale buďte opatrní. Ve třetí srpnové dekádě si dejte pozor na neuvážené nákupy a plýtvání penězi. Nepohodlí s nadřízenými je možné, vyhněte se konfliktům.

Blíženci

Je to období dokonalého učení – to by mělo být vaše motto.Blížence v srpnu provází žízeň po vědění a nadšení, které vám pomůže zvládnout a spojit zdánlivě neslučitelné vědy. A vaše životní zkušenost vám napoví, jak nové poznatky uplatnit ve prospěch svůj i ostatních. Hmotné výhody vás nenechají čekat. Pokud jde o lásku, vše bude tiché a klidné. Hvězdy neslibují výlevy emocí, na které jste zvyklí. Ale vaše myšlenky budou směřovat k něčemu jinému. V srpnu hrozí únava a přepětí. Udělejte si čas na odpočinek a nechte své tělo a mysl recyklovat. Novoluní na konci měsíce povzbudí Blížence ke změnám. Stěhování, změna zaměstnání a rodinný stav půjde dobře. Pokud vám obecně vše vyhovuje, přesuňte nábytek nebo změňte image.

Rak

Raci se budou muset v srpnu věnovat práci. Mnohem obtížnější bude rozhodování. Volba může být jakákoli, ale určí váš život na další rok. Mějte to na paměti, když říkáte ano nebo ne. Uprostřed měsíce slibují hvězdy příjemná překvapení. Mohou to být věci, o kterých už dlouho sníte, nabídky, na které jste čekali, nebo výlety do míst, ve která jste už doufali. Použijte tento dar osudu k vytvoření zásoby pozitivních emocí. Bude se vám hodit, když budete čelit překážkám a výzvám. Konec srpna přinese nový obrat ve vztazích s blízkými a přáteli. Vyhněte se hádkám a sporům. Nejlepším lékem na všechny problémy je kompromis.

Lev

Lvi se začátkem měsíce roztáčí smršť událostí. Snažte se zůstat v přítomném okamžiku a důvěřujte si. Z některých negativních situací se budete muset dostat sami. Cestou zpět můžete hodně ztratit. Buďte seriózní, zejména ve věcech týkajících se financí a majetku. Nespěchejte s investováním do velkých nákupů. Pozor na podvody s nemovitostmi. Uděláte silný dojem na ostatní lidi. Mnoho zástupců opačného pohlaví bude chtít potkat odvážného Lva nebo okouzlující lvici. Láska na první pohled se může změnit v dlouhý a silný vztah.

Pokračování na další straně