MÁTE NA TÉTO ČÁSTI TĚLA ZNAMÍNKO? Zde je to, co vás čeká v BUDOUCNU!

Všichni se snažíme vědět, co nás čeká v budoucnu, a jediné, co musíte udělat, abyste zjistili, co vás čeká, je podívat se na své znamínko.

Mnohé z našich fyzických vlastností vypovídají o budoucnosti, která nás čeká, a lidé v ní mají tendenci hledat vysvětlení svého osudu, proto je místo Znamínka na našem těle .upoutal pozornost. Pokud máte na některých místech na těle mladé, znamená to, že vás čeká velké pohanství. Podívejte se na smysl mládí a zjistěte, co vás čeká v budoucnu!

Čelo

Znamínko uprostřed čela prozrazuje někoho, kdo má problémy s autoritami a nevychází dobře s nadřízenými nebo rodiči. Znamínko  na straně se vyznačuje koncentrací a energií. 

Obočí

Pokud je Znamínko skrytý pod obočím, symbolizuje bohatství nebo hojnost. Znamínko  , který se „schovává“, je známkou ještě většího bohatství. Pokud se Znamínko nachází nad obočím, znamená to, že na vás v životě čeká neustálý příliv peněz. 

Tváře

Znamínko na tvářích charakterizuje osamělé lidi a ty, kteří se nemohou uklidnit a založit rodinu. Pokud se krtek nachází blízko nosu jako u Marilyn Monroe, může to znamenat nehodu. 

Pokračování na další straně