MÁTE ČÍSLO 2 V DATU NAROZENÍ? ON URČÍ VÁŠ OSUD: Zatím nejpřesnější předpověď, KAŽDÝ NA TO TREFIL

Mohou být materialističtí a svoboda je to, co jim přináší radost. Netrpí zábranami a omezeními a po celý život se chtějí podřídit jejich vůli a žít zcela svobodně. Nejhorší, co může pro tyto lidi existovat, je zklamání, takže ze strachu těžko otevírají svá srdce a projevují své emoce. Vždy si musí být stoprocentně jisti, že vše dělají správně. Mají sklony k perfekcionismu a často jsou to workoholici.

Přestože působí odtažitě a někdy se zdráhají mluvit, jsou to ve své podstatě jemné duše, které se bojí, že budou zraněny. Kvůli špatným zkušenostem z minulosti lidem často nedůvěřují, ale pokud jim prokážete respekt a vybudujete si důvěru, budou vám dávat bezpodmínečnou lásku. Jako partneři se pro ně hodí lidé, kteří mají v datu narození i číslo 2. V konfliktních situacích jsou značně zdrženliví a nebudou se hádat ani křičet, ale snaží se mluvit klidně, a když se jim to nedaří, snadno se stahují a vzdávají se.

Klid a rozvaha jim pomáhají ovládat své životy a zůstat pod kontrolou v jakékoli situaci. Pokud máte v datu narození číslo 2, můžete to vidět jako šťastné číslo a podle numerologie jsou vaše osudová čísla: 2, 4, 8 a 16.

1
2