LÉKAŘI JSOU V ŠOKU: Pomocí tohoto jídla zcela vyléčil nevyléčitelnou rakovinu!

Rakovina je prý nevyléčitelná nemoc, na kterou není lék, to vám řekne mnoho lékařů, odepíší vás ze života, pošlou vás na chemoterapie, aby vás zničili až do konce, takže kdo žije, umírá. Není však jasné, proč se lidé na celém světě této zhoubné rakoviny zbavují bez větších problémů s přírodou a přírodními prostředky, které moderní medicína nikdy neuzná, protože přírodu si samozřejmě nelze patentovat a jako taková nepřináší žádný zisk.

Svědectví lidí, kteří vyléčili rakovinu, jsou neuvěřitelná; jedni ho vyléčili mrkví, jiní konopím, další kurkumou, jedlou sodou a teď je tu člověk, který se té hrozné nemoci zbavil medem.

Před 13 lety lékaři v Záhřebu diagnostikovali Anti Krešićovi velmi těžkou formu rakoviny – rakovinu plic a řekli mu, že už dlouho nebude naživu. Krešić se však pomocí medu a bylinek zcela vyléčil z rakoviny a dnes žije zcela zdráv a věnuje se včelařství.

S pomocí medu a dalších léčivých bylin se vyléčil z hrozné nemoci, o čemž svědčí i hromada lékařského papírování, kterou Krešić všem rád ukáže.

„Z nemocnice mě propustili ve čtvrtém měsíci a od léta jsem byl jiný člověk. Když jsem za těch pár měsíců jel do Záhřebu na kontrolu, doktoři nemohli uvěřit, že žiju, a nic jim nebylo jasné, dokud neviděli výsledky,“

Lékaři mu řekli, aby pokračoval v terapiích. Rakovina plic díky medu a léčivým bylinám brzy beze stopy zmizela a výsledky jeho krevní práce byly, jako by nikdy neměl žádné zdravotní problémy.

„Přicházejí lidé, které potkal podobný osud, a já jim říkám, čím jsem si prošel a jak jsem se vyléčil. Moje recepty jim pomáhají a dávají jim naději“ – říká Krešić.

Pokračování na další straně