JSOU VAŠE PATY HRUBÉ? PŘIPRAVTE SI TUTO SMĚS KUCHYŇSKÝCH INGREDIENCÍ: Vaše nohy se budou lesknout!

Nikdo nechce suchou a ztluštělou pokožku nohou, a proto jsme našli recept na skvělou peelingovou DIY masku, se kterou budou vaše nohy hebké a připravené do sandálů.

Zdá se, že přípravy na léto nikdy nekončí. Od péče o pleť, depilaci voskem, samoopalování, manikúru a účesy, nohy nikdy nepřijdou na řadu. Nikdo z nás nechce mít suchou a tvrdou kůži na patách, ale ne vždy máme čas si nohy každý den třít, abychom tomu zabránili. Proto jsme našli skvělý recept na kutilskou peelingovou masku na nohy, která tento problém dokáže velmi efektivně vyřešit.

Tato nádherná peelingová maska ​​na nohy je opravdovým hitem mezi milovnicemi přírodní kosmetiky. Přestože na trhu najdeme mnoho hotových přípravků pro péči o nohy, pokud si takovou masku připravíte sami, budete mít jistotu, že v ní jsou všechny ingredience a že v ní nejsou žádné konzervanty ani jiné zbytečné sloučeniny, kterým se snažíte vyhýbat. .

K přípravě kůry potřebujete:

1 lžíce slunečnicového oleje
1/2 šálku hrubé mořské soli
3 kapky rozmarýnového esenciálního oleje
3 kapky mátového esenciálního oleje

Jednoduše smíchejte všechny ingredience v malé misce a exfoliační maska ​​je hotová.

Chcete-li změkčit veškerou suchou a ztluštělou pokožku, namočte před aplikací masky nohy do roztoku jablečného octa a jedlé sody.

Pokračování na další straně

1
2