JEJICH ŽIVOT SE OD 29. DUBNA TOTÁLNĚ ZMĚNÍ: Připravte se na ZTRÁTY – proto je toto datum velkým zlomem

Retrográdní Pluto potrvá od 29. dubna do 8. října a přinese nám zcela novou fázi života, ve které oslabujeme minulost.

Pluto zahájí svou retrográdní cestu 29. dubna. Je to také naposledy, kdy se Pluto bude pohybovat retrográdně ve znamení Kozoroha. Jak se tato cesta chýlí ke konci, jeho lekce budou jen sílit.

Den poté, co se Pluto začne pohybovat retrográdně, máme v roce 2022 první zatmění – částečné zatmění Slunce a novoluní v Býku.

Zatmění vždy představují změnu a transformaci a často odemykají dveře vyšších stavů vědomí. Spolu s retrográdním pohybem Pluta máme rozhodně silnou energii, která bude probíhat většinu sezóny zatmění.

Pluto se pohybuje pomalu a každý rok urazí jen několik stupňů zvěrokruhu. Tento pomalý pohyb znamená, že Pluto má čas jít opravdu hluboko do učení, učení a darů, které přináší každému stupni zvěrokruhu.

Kdykoli se planeta pohybuje pomalu, jako Pluto, její retrográdní pohyb je často takový, který na vědomé úrovni tolik nevnímáme.

Retrográdní nastává, když se zdá, že se planeta z našeho pohledu zde na Zemi pohybuje zpět, ale protože se Pluto téměř nepohybuje, tento zdánlivý zpětný pohyb není takový, který bychom skutečně viděli příliš jasně, alespoň ne na vlastní oči.

Zatímco však pohyby Pluta jsou na povrchu pomalé, ve skrytých vrstvách, v našem éterickém těle a v našem podvědomí se energie pohybuje silně. Starověcí astrologové věřili, že když planeta vstoupí do retrográdního stavu, cestuje podsvětím nebo naším podvědomím a objevuje skrytá poselství, tajemství a věci skryté ve stínech.

Pokračování na další straně

1
2