JED, KTERÝ PIJEME KAŽDÝ DEN: Nejnebezpečnější nápoj na světě, ničí zdraví za pouhých 60 minut!

Ani si neuvědomujete škody, které svému tělu způsobujete. Není divu, že stále více lidí trpí cukrovkou, rakovinou a dalšími nemocemi.

Bohužel většina lidí pije sycené a různě barevné nápoje. Většina si bez těchto nápojů nedokáže představit den.

Přemýšlejte o tom, tyto nápoje jsou tak silné, že jsou schopny zcela vyčistit záchodovou mísu. Co to tedy dělá s vašimi orgány, zejména s ledvinami a játry? Ničí je, to s nimi dělá!

Toto je podrobný popis procesů, které probíhají v těle poté, co vypijete sycený nápoj, a vysvětlení, jak složky ovlivňují určité funkce v těle.

V prvních 10 minutách

Tělem koluje deset lžic cukru (kolik je v jedné plechovce 0,33), což je sto procent doporučené denní dávky. Místo zvracení z extrémní sladkosti (což by se s největší pravděpodobností stalo, kdybyste snědli 10 lžic cukru nalačno), se vám vlivem kyseliny fosforečné daří udržet přijatý obsah v těle.

Po 20 minutách

Hladina cukru v krvi stoupá, takže játra přeměňují veškerý přijatý cukr na tuk. S ohledem na to, že jste právě snědli hrst cukru, mají játra hodně práce.

Po 40 minutách

Tělo už kofein vstřebalo. Zorničky se rozšiřují a krevní tlak stoupá. Játra na to reagují tak, že do krevního oběhu vypustí ještě více cukru.

Pokračování na další straně