JE JI TÉMĚŘ 80 LET, VYPADÁ JAKO 40 LETÁ: Tady je to, co pije každý den (RECEPT)

Od první instalace kultovního „Charlieho anděla“ uplynulo téměř půl století a světovou slávu přinesla právě role v tomto krimiseriálu Jacqueline Smithové. Jako jakýsi symbol trůnil na konci 70. let a svou dokonalou podobou se může pochlubit dodnes, i když je z velké části v osmé dekádě!

Jacqueline totiž v říjnu oslaví 77. narozeniny, ale na jejích fotkách to není vidět. Navíc vypadá skoro stejně mladistvě a okouzleně jako ve chvílích, kdy zářila a hořela jako Charlieho anděl.

Nedávno na Instagramu sdílela fotku, na které pózuje v džínách a bílé košili, s nonšalantními vlnami ve vlasech a lesklým make-upem a nikdo by této dámě nehádal, že je přes padesát! Má obličej bez vrásek, skvělé držení těla, pěstěnou pleť a bujné vlasy, takže je opravdu těžké uvěřit, že se tato dáma blíží k 80. narozeninám.

I když věříme, že kosmetická chirurgie jí zamíchala prsty v jejím fantastickém vzhledu, Jacqueline se velmi věnuje péči o pleť a tělo – nevynechává svou kosmetickou rutinu a pravidelně cvičí a cvičí jógu.

Pokračování na další straně