Japonská technika: TOHLE si před spaním dejte na nohy – Ráno na vás čeká překvapení

Tato japonská technika Kinoki spočívá v umístění ručně vyrobených vložek na podrážky před spaním a ráno, když je sundáte, uvidíte, že všechny nebezpečné toxiny byly odstraněny, pokud stélka zčernala. Pozitivní účinky těchto vložek jsou následující: budete se cítit uzemněni, méně unavení, nebudou vás bolet klouby a bude vás výrazně méně bolet hlava.

Věděli jste, že spodní část vašich chodidel je přímým vstupem do vašeho těla přes to, co orientální lékaři nazývají meridiány?

Meridiány jsou cesty ke každému orgánu v těle. Někteří tvrdí, že meridiány ve skutečnosti neexistují, ale ti, kteří rozumí alternativní východní medicíně, vědí, že meridiány úzce souvisejí s nervovým systémem. Máš ho, ne? Je to vlastně to samé.

Spodní části vašich nohou mají různá nervová zakončení. Přesněji 7000 z nich. Tyto nervy jsou spojeny s různými orgány v těle. Elektrické signály, které jsou vysílány přes tyto meridiány, často ustávají, když nosíte boty.

Povzbuzování těchto meridiánů je důležité. Můžete to udělat uzemněním zápornými ionty země (když stojíte venku bez bot) nebo pomocí oblouku.

Jedním z nejlepších způsobů, jak stimulovat tyto meridiány, je použití luku, bílého nebo červeného, ​​který si vložíte do ponožek (na spodní straně chodidla), když spíte.

Pokračování na další straně