Jaký je to pocit zemřít? Neurolog nám řekl, co v tu chvíli cítíme

Na světě je mnoho věcí, na které věda neustále hledá odpovědi, ale zatím marně. Takové jsou černé díry, láska, smrt atd… Doufáme, že na vše jednou dostaneme odpovědi, ale do té doby můžeme jen hádat.

Neurolog doktor Cameron Shaw provedl stovky testů, aby zjistil, co se stane s tělem před smrtí. Specialista se domnívá, že 30 sekund před smrtí je extrémně vzrušujících.

Tělo před smrtí. Co se děje?

Okamžiky před smrtí zůstávaly vždy nejasné. Navzdory tomu se výzkumníci neustále snaží o tomto „procesu“ dozvědět co nejvíce. V důsledku toho se neustále diskutuje o pravosti zážitků blízké smrti. Někteří lidé věří, že když se člověk chystá opustit tento svět, probleskne mu před očima celý jeho život, vidí mrtvé blízké nebo tunel s nějakým světlem na konci. jak to doopravdy je? Nebo možná na tuto otázku neexistuje jasná odpověď?

Doktor Cameron Shaw, neurolog, se rozhodl vyšetřit mozek pacienta, aby posoudil, co se děje těsně před smrtí a jak bude vypadat bod smrti. Zkoumaný subjekt souhlasil se zpřístupněním svého těla kvůli vědě. K jakým závěrům vědec dospěl?

Doktor Shaw vysvětluje, že „smrt je smrtelná ztráta průtoku krve do mozku“, což vysvětluje vize lidí prožívajících klinickou smrt.

VÍME, ŽE „TUNELOVÉ VIDĚNÍ“ NASTÁVÁ, KDYŽ DOJDE K PORUŠE KREVNÍHO ZÁSOBENÍ MOZKU. PRVNÍ VĚC, KTEROU UVIDÍTE, KDYŽ OMDLÍTE, JE ZÚŽENÉ VIDĚNÍ, PAK TMA.

Zážitek smrti je podle neurologa v mnohém stejný, jako když omdlíme.

Pokračování na další straně