Jaké je poslední číslo vašeho data narození? Prozradí to o vás něco velmi zajímavého

Čeho se nejvíce bojíte a kde je vaše síla?

Poslední číslo v roce narození o vás hodně vypovídá
Podle čínského kalendáře může rok vašeho narození prozradit hodně o vás, vaší povaze, životních hodnotách a očekáváních, která od sebe máte, ale také o tom, jak ostatní Uvidíme se.

Pokud jste se narodili v roce končícím čísly 0 nebo 1…
Svoboda a flexibilita jsou pro vás nejdůležitější. Víte, jak být rezervovaný vůči lidem, kteří s vámi chtějí trávit hodně času, protože především chcete být pánem svého času.

Zaměřujete se na velké úspěchy v podnikání, které děláte, a chcete nastavit standardy, kterých ostatní jen těžko dosahují.

Zatímco na jednu stranu zbožňujete luxus a vysoké postavení na společenském žebříčku, na druhou stranu nejste příliš zruční, co se mužsko-ženských vztahů týče.

Nepřebíráte iniciativu, ale spíše čekáte, až vám někdo ukáže, že o vás má zájem a udělá první krok. V tom čekání jste pravděpodobně zatím propásli mnoho příležitostí najít člověka, který vám zlepší život.

Pokud jste se narodili v roce končícím čísly 2 nebo 3…
Jste kreativní, emocionální a empatičtí. Jste nadaný pro spojování lidí, stejně jako zprostředkování, pokud jsou v hádce. Vaše touha, aby celý svět žil v míru a harmonii, je větší než cokoli jiného.

Pokud jde o citové vztahy, budete tou stranou, která je spíše podřízená než tou, která dominuje. I když nejste imunní vůči zamilovanosti, málokdy se rozhodnete zvítězit nad osobou, která se vám líbí, a mnohem častěji skončíte v citových vztazích s lidmi, kteří si vybrali vás.

Jste spravedliví, ale často v očích ostatních působíte nerozhodně. Lidé vás často „berou jako samozřejmost“.

Pokud jste se narodili v roce končícím čísly 4 nebo 5…
Oceňte znalosti, prosperitu a tvrdou práci. Jste pozitivní, dynamický a máte chuť se neustále zlepšovat.

Pokračování na další straně

1
2