JAK POUŽÍVAT GRANULE, KTERÉ PROVONÍ PRÁDLO NA 12 TÝDNŮ: Jsou bezpečné pro všechny materiály a praní nebylo nikdy SNADNĚJŠÍ!

Už jste někdy někomu záviděli vůni prádla a přemýšleli jste, jak to dokáže? Možná jste si mysleli, že nepoužíváte dobrý prací prášek a aviváž, ale na vině by mohl být nejnovější cack. Na tržištích, v obchodech a četných drogeriích ožil nákup vonných granulí nebo pracích kuliček.

Regály obchodů jsou plné, druhů je více a nakupuje je stále více žen. O čem vlastně jsou, k čemu slouží a jak se používají? Vonné granule na prádlo jsou vlastně zvýrazňovačem vůně při praní. Nejlepší je vybrat takové, které mají stejnou vůni jako aviváž, kterou už používáte, aby se různé vůně nemíchaly a nepřinesly vám nechtěný výsledek.

Tyto granule slibují vůni až 12 týdnů po vyprání a jsou bezpečné pro všechny barvy a tkaniny! Jejich použití je velmi snadné: před naplněním pračky oblečením nasypte granule do uzávěru obalu a posypte je buben. Vložte skříň, kterou chcete vyprat, zapněte požadovaný program a je to!

Jakmile praní skončí, hned po otevření pračky si všimnete, jak moc je vůně zesílena! Pokud však nic necítíte, pak pečlivě zkontrolujte pneumatiku umístěnou u otvoru stroje. Pokud jste to nemyli více než půl roku, udělejte to teď!

Pokračování na další straně