Horoskop dlouhověkosti „Žijte 100 let“ – tipy a předpovědi pro každé znamení

Američtí astrologové zveřejnili horoskop dlouhověkosti založený na tom, jak hvězdy ovlivňují zástupce jednotlivých znamení zvěrokruhu. Odhalili stopy a předpovědi, kolik hvězd měřilo roky života člověka podle jeho data narození.

Horoskop dlouhověkosti „Žijte 100 let“

Beran – rady a předpovědi

Beranu předpovídá roroskop dlouhověkosti dlouhý a plnohodnotný život. Ženy tohoto znamení mohou žít až 78 let a muži – o rok více. Aby člověk dosáhl tak úctyhodného věku, musí se držet ve svých rukou — nebýt nervózní, starat se o své srdce. Zacházejte se všemi problémy moudře.

Býk

Zástupcům tohoto znamení Vesmír slibuje dlouhý život – až 80 let! Přitom není v co doufat jen na osud. A stojí za to sledovat stravu a sportovat, abyste netrpěli nadváhou, která může zrušit všechny naděje na splnění vašich 80. narozenin.

Blíženci

Muži tohoto znamení mohou očekávat, že budou žít 78 let a ženy – všech 85. Vzhledem k tomu, že zástupci tohoto znamení jsou velmi citliví lidé, mohou je po celý život pronásledovat deprese a nervové zhroucení. Přesně na takové podmínky by si člověk měl dát pozor. Protože se stanou překážkou na cestě k tak dlouhému životu.

Rak

Muži s rakovinou mohou žít až 68 let a ženy – o 5 let více. Co je však stanoveno přírodou, může být přeškrtnuto nemocemi trávicího traktu. A ještě více, protože lidé tohoto znamení se příliš zapojují do procesu samotné nemoci, a ne do její léčby.

Lvi 

Pokud se Lvi o své zdraví postarají včas, mohou se dožít 74 let. Příbuzní takových lidí by se měli mít na pozoru. Lvi totiž dokážou své zdravotní problémy skrývat a dlouho snášet bolesti, kvůli kterým je může nemoc jednoduše zabít.

panny

Ženám bylo souzeno žít až 81 let a mužům až 77 let. Horoskop dlouhověkosti říká, že zástupci tohoto znamení jsou skutečnými dlouholetými játry. Koneckonců, i když překonávají četné nemoci, stále dokážou žít mnoho let.

Váhy

Váhy nelze nazvat dlouhověkými. Prostě zabírají střed. Ženy se mohou dožít až 77 let a muži až 73 let. Ale přesto mohou vyhrát pár let navíc v osudu, když budou bedlivě sledovat své tělo.

Štíři

Můžeme upřímně říci, že hvězdy ušetřily představitelům tohoto znamení zvěrokruhu roky života. Celkem naměřili až 62 let. No, muži mohou tuto řadu přeskočit na rok nebo dva. Jde o to, že tito lidé zanedbávají cesty do nemocnice a prášky – a obecně jakoukoli léčbu. Věří, že je lepší zemřít mladý, než bojovat o život. Řekl, takový je osud – výzva je přijata.

Pokračování na další straně