Existuje znamení zvěrokruhu, které je zdravější než ostatní! Střelec je slepý, Berana bolí záda

Protože každé znamení zvěrokruhu může ztělesňovat i osobnostní typy, může prý na základní úrovni odrážet i to, k jakým zdravotním problémům můžeme mít sklony.

Beran má robustní, introvertní mentální stavbu, a to je pravděpodobně důvod, proč je náchylný k bolestem krku a ramen a vzhledem k životnímu tempu můžete občas cítit píchání na hrudi.

Býci velmi intenzivně prožívají slasti země, ale nevýhodou toho je, že jsou náchylní k fyzickému utrpení, chytí téměř každou menší vši, neustále je bolí v krku a obtížně se adaptují na nové prostředí, mohou se vyskytnout drobné nemoci a alergie. rozvíjet během cestování.

Blíženci se vyznačují především bolestmi břicha, které se blíží i bouchání myšlenek, přemýšlení nad věcmi a stres jim způsobuje bolesti břicha. Býváte často nachlazení a zánět dásní není mezi Blíženci ničím neobvyklým.

Rak je v mnoha případech úzkostná a mnohokrát i pro ostatní. Nesmírně bedlivě si totiž všímáte bolesti druhých, což může u vás vyvolávat i depresivní náladu. Může vám také natáhnout břicho a způsobit bolest břicha.

V případě Lva jsou nejčastější bolesti hlavy a problémy se spánkem, protože neustále utíká do postele a neustále přemýšlí, jak by mohl na tomto světě něco postavit.

Pokračování na další straně

1
2