DÁREK LIDSTVU: Zveřejněný recept na konopný olej, který vyléčil více než 5000 lidí z rakoviny 

Horký olej skladujte v láhvi nebo, jak je znázorněno na videu, v plastové stříkačce. Vychlazený olej vypadá jako hustý tuk.

Kanaďan Rick Simpson, aktivista a velký zastánce blahobytu marihuany, který vyléčil z rakoviny více než 5000 lidí včetně sebe, zveřejnil na svých oficiálních stránkách recept na konopný olej. Jak sám říká, olej si může vyrobit každý sám, ale kvůli možným chemickým reakcím jde o nebezpečný proces, který v plném znění popisujeme s doprovodným videem.

Simpsono tvrdí, že kromě rakoviny léčí takto připravený olej cukrovku, arteriosklerózu, roztroušenou sklerózu, epilepsii, astma, lupénku.

Recept:

1. Usušený materiál vložte do plastové nádoby.

2. Namočte jej do rozkladače, který používáte. Simpson používá čistou ropu, která je poměrně drahá. Použít můžete i 99procentní isopropylalkohol, který lze sehnat v lékárnách. Alkohol absorbuje více chlorofylu z rostlinného materiálu než ropa. To způsobuje, že olej vyrobený za použití alkoholu má tmavší barvu. Pokud je recept proveden správně, v oleji nebude žádné nebo jen velmi málo zbytkového rozpouštědla. K oddělení THC z půl kila rostlinného materiálu je potřeba asi 8 litrů rozkladače.

Pokračování na další straně