DÁMY POZOR: Jak si nejlépe oholit intimní partie! Osvědčený způsob

Odstranění ochlupení je velmi běžné, zejména u mladších generací. Depilace voskem se obvykle provádí v salonech, ale mnoho teenagerů se rozhodne oholit si stydkou oblast místo návštěvy salonu, protože je to levnější, pohodlnější a celkově jednodušší. A co je nejdůležitější, můžete to udělat doma.

Holení však není tak snadné, jak si mnoho lidí myslí, a existuje správný a špatný způsob, jak to udělat. Jsme tu, abychom vám ukázali, jak to udělat správně, a od této chvíle už tyto chyby nikdy neuděláte.

Před holením zastřihněte ochlupení Holicí

strojky jsou určeny pro kratší chloupky, a proto jste si možná všimli, že zmatní již po jednom oholení. Vaše pubické ochlupení musí být kratší, aby žiletka mohla hladce klouzat. Vezměte pár malých ostrých nůžek a jemně odtáhněte srst od těla a ostříhejte.

Pokud máte pocit, že jste nešikovní, můžete použít elektrický zastřihovač bez rotační hlavy, protože přeci jen je to váš drahocenný prostor, a vy si nechcete ublížit.

Pořiďte si holicí strojek Nikoho

nezajímá, jakou barvu holicí strojek má, pokud dělá svou práci správně. Nejdůležitější je mít ostrý holicí strojek se třemi a více břity, které vám holení usnadní. A pokud nechcete stále kupovat nové holicí strojky, musíte se o ně lépe starat. Použijte speciální holicí strojek na ohanbí a vlasy vždy smyjte a očistěte. Nikdy jej nenechávejte mokrý, protože voda může zkorodovat břity a zničit holicí strojek.

Pokračování na další straně