CELÝ VÁŠ DŮM BUDE VONĚT: Tohle si dejte do rohu místnosti a SLEDUJTE KOUZLO (RECEPT)

Majitelé domů se vždy snaží, aby dům příjemně voněl, aby se jejich spolubydlící a hosté cítili příjemně. Dnes vám ukážeme, jak si domov příjemně provonět bez použití osvěžovačů vzduchu. Osvěžovač vzduchu, který vám ukážeme, lze snadno vyrobit z přírodních ingrediencí.

Pokud máte čas před příchodem hostů, vyzkoušejte tento trik. V hrnci nebo malém kastrůlku svařte vodu a přidejte citronovou šťávu a voňavé bylinky, například levanduli nebo mátu. Nechte ji chvíli vařit, dokud se místnost nenaplní vůní. Můžete také umístit rostliny, které jsou pro vás důležité nebo mají oblíbenou vůni.

K osvěžení zatuchlého vzduchu a cigaretového zápachu lze použít osvěžovače vzduchu. Pro dlouhotrvající svěží vůni použijte potpourri. Připravte si směs z 200 g eukalyptu a 1 litru bezbarvého octa z lékárny. Vložte ji do uzavíratelné nádoby. Podle potřeby zahřejte 2-3 polévkové lžíce a nechte vůni v místnosti odpařit. I při větrání je obtížné zbavit se tabákového zápachu, ale podstata této osvědčené metody může pomoci.

Potřebujete 1 polévkovou lžíci čpavkové soli a 1 polévkovou lžíci levandulové esence.

Pokračování na další straně