Budete potřebovat pouze 2 ingredience a vaše toaleta bude vždy zářit a vonět

Čištění toalety není příjemná činnost, ale v domácnosti se to dělat musí. 

Aby byl tento úkol snazší, mnoho lidí se pokusilo použít speciální čisticí prostředky na toalety, pilulky, které stačí hodit do vody a reakce pak proběhne sama. 

Tato metoda je skvělá a co je nejdůležitější, takový nástroj lze připravit doma z levných surovin.

citron a soda

Tyto tablety úspěšně plní dva úkoly současně: za prvé dobře vyčistí toaletu, která bez extra námahy bíle svítí, a za druhé slouží jako osvěžovač vzduchu.

Vyrobit si tyto pilulky doma vám zabere 10-15 minut.

Kyselina citronová a soda jsou dvě hlavní složky.

K výrobě pilulek potřebujete pouze dvě hlavní ingredience – kyselinu citronovou a sodu. Co se děje při interakci těchto látek, ví i student – ​​uvolňuje se oxid uhličitý.

Aby toaleta voněla příjemnou vůní, je třeba do kompozice přidat esenciální oleje, vybrat si ty, které vám voní nejpříjemněji. Pocit svěžesti je jako citron a máta.

Přidejte esenciální oleje

Poměr sody a kyseliny citronové by měl být asi 3: 1, to znamená, že jeden a půl šálku sody by měl být naplněn půl šálkem kyseliny. To bude základ směsi.

Poté přidejte vodu (nejlépe z rozprašovače, abyste se vyhnuli nadměrnému příjmu tekutin). Když soda s kyselinou citronovou vypadá jako vlhký písek, přidejte esenciální olej (jen asi 10 kapek na toto množství).

Pokračování na další straně

1
2