Brilantní způsob. Takto vyčistíte kuchyňskou digestoř. Žádné drhnutí

V kuchyni se snadno ušpiníte. Časté smažení nebo vaření okamžitě zanechává stopy na každodenním vybavení. Kuchyňský odsavač par je nejvíce vystaven znečištění. Tím, že přitahuje nepříjemné pachy, se tvrdohlavě špiní a zalepuje mastnotou. Jak vyčistit kapotu bez drhnutí?

Čištění kuchyňské digestoře není nejpříjemnější. Děláme to velmi zřídka, a když přijde soudný den, nevíme, jak na to. Čas od času však musíte popadnout houbu a vypořádat se s tímto špinavým vybavením. Jak vyčistit podceňovanou a často opomíjenou digestoř? Tento trik je skvělý na úklid domácnosti!

Kapota funguje jako ventilátor. Nasává nejen kouř nebo nespočet pachů. Zlepšuje také kvalitu vzduchu, který dýcháme. Vyplatí se tedy o toto zařízení pečovat a čas od času jej vyčistit. Čím častěji to děláme, tím méně nečistot nasbírá, což je obtížné odstranit. Jak to udělat? Stačí pár ingrediencí.

Jak vyčistit filtr digestoře? Nic jednoduššího. K tomu budete potřebovat horkou vodu, lžíci jedlé sody a hrnec o průměru o něco větším, než je šířka roštu digestoře. 

Pokračování na další straně