BŘICHO MÁTE NAFOUKNUTÉ JAKO TĚHOTNÁ: Zde je návod, jak se zbavit nadýmání jediným trikem

ŽALUDEK MÁTE NAFUKOVANÝ JAKO TĚHOTNÉ: Zde je návod, jak se zbavit nadýmání jediným trikem

Většina lidí má otroka nadýmání a plynatosti. Nepříjemné žaludeční křeče a rozbouřená střeva vznikají především v důsledku nedostatečného žvýkání potravy, kdy je nasáváno více vzduchu, než je nutné. Také vzhled tohoto problému ovlivňují sacharidy a také laktóza z některých potravin, jako je mléko, zelí a některé druhy obilovin.

Jídlo je hlavní příčinou nadýmání a některé potraviny jsou považovány za producenty zemního plynu: horké pečivo, ovoce, zelenina (zejména fazole, zelí, květák, zelené fazolky a hrášek), mléčné výrobky a sycené nápoje.

Tyto potraviny obsahují mnoho sacharidů, které tělo nedokáže plně strávit a dochází k plynatosti. Umělé sladidlo – sorbitol má tu vlastnost, že vytváří plyny.

Žaludek bývá nafouklý kvůli těžko stravitelnému jídlu, ale může to být i známka toho, že se v těle rozvíjí nebezpečné onemocnění. Pokud často pociťujete nadýmání, rozhodně byste měli navštívit lékaře a mnoho odborníků na léčbu tohoto problému doporučuje rostlinu, kterou má v kuchyni téměř každý.

Pokračování na další straně

1
2